Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ailemizi Daha Yakından Tanıyın

Karadeniz Bölgesinin Önde Gelen Firmaları Arasında Müşterilerine Güven Veren Uluslararası Hizmet Veren Bir Firmayız.

Kuruluş

2000 Yılında Bektürk Ailesinden İsmet BEKTÜRK Tarafında Kurulan Şirketimiz Zaman ile Coşkun ve Mehmet BEKTÜRK Tarafından Global Bir Marka Haline Gelmiştir. Müşterilerimizin Güven ve Kalite Anlayışına Dikkate Alarak Günden Güne Gelişmekteyiz. Müşterilerimizin İsteklerini Dikkate Alarak Ar-Ge Çalışmalarımız ile Sizlere Daha İyi nasıl Hizmet Verebiliriz Düşüncesi İle Hergün Bilgi Birikimimizi Arttırıyoruz. Sizlerin Memnuniyetini Kendimize İlke Haline Getirdik.


 • Uluslararası Güven
 • Deneyimli Personel
 • İş Bitimi Sonrası Müşteri Memnuniyeti
 • Sürekli Gelişim

ARAÇLARIMIZ

Kurulduğumuz Günden İtibaren Araçlarımızın Kalitesini Sürekli Yüksek Tutuyoruz. Çünkü Biz Sizlere MÜşteri gibi Değil Ailemizin Bir Parçası Olarak Bakıyoruz.

1 Araçla Çıktığımız Bu Yolda 20 Araç Olarak Devam Etmekteyiz. Şirketimiz 2023 Hedefi Olarak Araç Sayısını Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek Amacı ile 40 Tıra Çıkartma Hedefindedir. Misyon ve Vizyonumuzun Herzaman En Yüksek Şekilde Sizler için Yükselteceğiz. Bizleri Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Neden Biz

 • Kalite ve Güven

  Bugüne Kadar Hiçbir İşimizi Başarısızlık ile Sonuçlanmaması Bölgemizde Sağlam Bir Referans Oluşturmamız Kalite ve Güvene Öncelik Vermemiz Seçilme Nedenimiz.

 • İş Bitimi

  İş Bitiminde Siz Müşterilerimiz ile İletişime Geçerek Şikayet ve Önerilerini Raporlama Şeklinde Tutarak Hergün "Kendimizi Nasıl Yenileyebiliriz " Sorusunu Sorarak Sürekli Gelişim Halindeyiz.

 • Yılların Tecrübesi

  Tecrübe Hiçbir Şekilde Ücret ile Satın Alınmayacak Kadar Değerli Bir Parçadır. Biz Sizlere Yılların Tecrübesi ile Geliyoruz.